Poznaj mnie

Moja praca jest dla mnie źródłem niesamowitej satysfakcji. Pomagam ludziom osiągnąć ich cel - wymarzoną sylwetkę. Widzę jak to dodaje im skrzydeł i sprawia, że żyje im się lepiej. TO CO LUBIĘ NAJBARDZIEJ, TO SPOTYKANIE MOICH KLIENTÓW PO ZAKOŃCZONYM PROCESIE, NADAL W FORMIE, ZADOWOLONYCH I SZCZĘŚLIWYCH.

Dietetyka to wbrew pozorom ogromna dziedzina łącząca medycynę, psychologię oraz wiedzę o odżywianiu. Nadal z pasją zgłębiam ją dalej, nieustannie szkoląc się i podnosząc swoje kwalifikacje. Tytuł dietetyka zdobyłam najpierw broniąc licencjat na wydziale lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, później tytuł magistra na wydziale nauk o zdrowiu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W ostatnim czasie ukończyłam także studia podyplomowe z psychodietetyki na Uniwersytecie WSB Merito w Gdańsku.

Bardzo chętnie biorę też udział w różnych projektach oraz występuję z wykładami. Ciężko wymienić wszystkie moje aktywności ale te wybrane myślę, że obrazują mój zapał i pasję do dietetyki:

- w ramach Festiwalu Nauki i Sztuki na ATH w Bielsku-Białej wystąpiłam z wykładem „FAKTY I MITY O ZDROWYM ODŻYWIANIU",

- z firmą NUTRICIA prowadziłam projekt w ramach, którego udzielałam konsultacji dla pacjentów onkologicznych oraz zorganizowałam wykład dla lekarzy ze szpitala onkolicznego w Bielsku-Białej na temat odżywiania w chorobach nowotworowych,

- dla pracowników KOMPANII PIWOWARSKIEJ przygotowałam film z poradami jak podejść do odżywiania przy pracy zmianowej oraz pracy przedstawiciela handlowego, gdy jest się cały czas w trasie,

- przygotowywałam przepisy do magazynu Dada & Rodzina,

- udzielałam konsultacji dietetycznych dla klientów CITYFIT w Bielsku-Białej,

- prowadziłam konsultacje dietetyczne w ramach dni otwartych salonów kosmetycznych i siłowni.

Już teraz planuję kolejne projekty i aktywną działalność w social mediach, do których serdecznie zapraszam - tam dzielę się wiedzą i doświadczeniem, a Ty możesz poznać mniej bliżej!

Wiedza i motywacja

Zapraszam do mnie, na moje kanały social media. Dziele się tam wiedzą z zakresu dietetyki oraz motywuję moich obserwatorów do zmiany nawyków, dbania o sobie i zdrowego odżywiania.

Dietetyk Bielsko-Biała